Adoptujte si ovocný strom!

Na Holém vrchu nám roste do krásy obnovená historická třešňovka. K výsadbě zbývá posledních 25 stromů, které hledají patrony, kteří by se jich ujali, vlastnoručně je zasadili a pomáhali o ně pečovat.

REZERVUJTE SI TEN SVŮJ ZDE!

Každý adoptivní rodič bude mít možnost zasadit si svůj strom na veřejném sázení 1. prosince 2018. Adoptované stromy budou opatřeny pamětní tabulkou se jmény adoptivních rodičů a názvy odrůd.

Pojďte se s námi zapojit do obnovy obecní třešňovky.
Kromě dobrého pocitu dostanete keramickou pamětní cedulku a hlavně šanci si adoptovaný strom v sadu sami vysadit. Získané finance budou použity na zajištění péče o obnovený sad. Adopční příspěvek činí 850 Kč/stromek.

Veřejné sázení adoptovaných stromků

1. listopadu 2018 od 9 do 16 h v třešňovce pod mysliveckou střelnicí.
  • .Program: výsadba stromků, dětská dílna – výroba keramických pamětních cedulek, společný oběd z toho, co dům dal, opékání buřtů.
  • Co s sebou: oblečení a boty do nepohody, nějaké to nářadí, máte-li (palice, štaflíky, kladiva a palice), rukavice. Něco na společný stůl. Uvítáme i pomoc s organzací (přivez, odvez, dones, zařiď).